נהיגה במהירות מופרזת

נהיגה במהירות מפורזת נחשבת לאחת מעבירות התנועה הנפוצות ביותר אשר מדי יום נאכפת על ידי המחוקקים באמצעות מכשירים אלקטרוניים המאפשרים לשוטרים לבחון את מהירות הנסיעה. נהג הנוהג ברכב חייב להתחשב בחוקי התנועה ובתנאי הדרך בה הוא נוסע כך שתתאפשר לו שליטה ברכב.
כמו כן, נהג חייב להכיר בחובה להאט ואף לעצור את רכבו במידת הצורך, אם צפויה סכנה להולכי הרגל.

העונש הצפוי על נהיגה במהירות מופרזת

במקרה של הזמנה לדין, ניתן לשלול את רישיון הנהיגה לתקופה של 30 יום, זאת כדי להתריע את הנהג בגין מהירות מופרזת.
אם קיבלתם הזמנה לדין בעקבות מהירות מופרזת ויש חשד כי השיקולים בגינם ניתן הדוח אינם נכונים, ניתן לפנות למשרדנו. גזר הדין בגין מהירות מופרזת נקבע כתוצאה ממספר שיקולים כגון הפער בין מהירות הנסיעה למהירות המותרת, נסיבות אישיות של הנהג, תוצאות המהירות- האם כתוצאה מהמהירות התרחשה תאונת דרכים קטלנית.

הוגש נגדכם כתב אישום על נהיגה במהירות מופרזת

במידה והוגש נגדכם כתב אישום בגין מהירות מופרזת או נטען כי נהגתם במהירות גבוהה מהרגיל, משרדנו יכול להביא לזיכוי או להפחתה משמעותית של העונש.
זיכוי בגין מהירות מופרזת מבוסס על בדיקת הממצאים כגון הצגת טענות כגון טעות בזיהוי הרכב, היעדר מיומנות של השוטרים בגין הפעלת מכשיר המדידה.
במקרים של מהירות מופרזת, משרדנו הינו משרד בעל ניסיון בתחום ויש ביכולתו להבדיל בין ענישה משמעותית לבין ענישה קלה יותר ואף להביא לזיכוי.

משרד עורכי דין גולני-איזנברג

משרד עורכי דין גולני איזנברג הוקם בשנת 1990 ע"י עו"ד מרקו איזנברג ועו"ד משה גולני. בשנת 2014 הצטרף למשרד כשותף עורך דין אביתר גולני.

המשרד מתמחה בתחום דיני התעבורה, הדין הפלילי, דיני הביטוח והנזיקין. מאחורי המשרד ייצוג בתיקי תעבורה רבים- עברות מהירות מופרזת, עברות שכרות, תאונות קטלניות וכדומה.

בתחום הפלילי ייצג המשרד בפרשיות רבות דוגמת פרשת חלוק לבן. בחום האזרחי מייצג המשרד את חברת הביטוח הראל, אישי ישיר, ביטוח חקלאי והכשרת הישוב.

למידע נוסף

עורך דין מרקו אייזנברג
עורך דין משה גולני
עורך דין אביתר גולני

מהישגי המשרד בתחום התעבורה

פסק דין גרימת מוות – עבודות שירות בלבד

עבודות שירות לנהג שגרם נזק לנפש

זיכוי נאשמת מנהיגה בשכרות

הנהגת זוכתה מאשמה של נהיגה בשכרות וזוכתה בעקבות מצב רפואי

זיכוי מעברת אי זכות קדימה

הנהג זוכה מחמת הספק מן העבירה של אי מתן זכות קדימה להולך רגל

זיכוי מעברות תנועה

זיכוי מעברת נהיגה בחוסר זהירות והתנהגות הגורמת נזק

פסק דין גרימת מוות – עבודות שירות בלבד

פסק דין עבודות שירות על גרימת נזק לרכוש ואדם