נהיגה בזמן פסילה

נהיגה בזמן פסילה נחשבת לעבירה חמורה במיוחד. נהג אשר אינו יכול לנהוג או נמנע מהחזקת רישיון נהיגה ונוהג למרות הכל, צפוי לעונש חמור ואף מאסר של 3 שנים. נהיגה בזמן פסילה הפכה למכה ה-11 שאינה כתובה בתורה. אנשים שרישיונם נפסל מתוסכלים מהעובדה שהם לא יכולים להגיע ממקום למקום, ולכן עושים שימוש ברכב למרות העובדה כי מדובר בעבירה.

אם נתפסתם נוהגים בפסילה

כאשר אדם נתפס נוהג בזמן פסילה, עורך דין תעבורה יכול להתערב בנעשה ולהפחית מעונשו. לעיתים המערכת המשפטית מתחשבת בעברו של הנהג ומבינה כי מדובר במקרה חד פעמי שהיה כרוך בנסיעה קצרה. נהיגה בזמן פסילה הינה עבירה בגינה אדם מובא למשפט בבית דין לתעבורה,
כאשר יש חשיבות לשכור עורך דין שינסה לשכנע את בית המשפט להימנע מלהטיל עליו מאסר בפועל ולהטיל עליו רק מאסר על תנאי, זאת במקרה ולא ביצע את העבירה.

חומרת הדין במיקרה של נהיגה בפסילה

נהיגה בזמן פסילה נחשבת לעבירה חמורה מאד ומצריכה התמודדות מורכבת, אך באמצעות עורך דין בעל ניסיון ניתן להגיע לזיכוי או להפחתה בעונש. משרדנו מתמחה בתחום התעבורה תוך בחינה של ראיות התביעה. ביכולתו של עורך דין לשכנע את השופט כי לא ראוי להטיל פסילה על רכב שהבעלים משתמש בו במסגרת המקצוע למשל, נהג מונית הזקוק לרישיון נהיגה על מנת להתפרנס. במקרה הזה, בית המשפט יאפשר לנהג להמשיך בעיסוקו, היות ומדובר בכלי תחבורה שאינו יכול לעבוד בלעדיו.

משרד עורכי דין גולני-איזנברג

משרד עורכי דין גולני איזנברג הוקם בשנת 1990 ע"י עו"ד מרקו איזנברג ועו"ד משה גולני. בשנת 2014 הצטרף למשרד כשותף עורך דין אביתר גולני.

המשרד מתמחה בתחום דיני התעבורה, הדין הפלילי, דיני הביטוח והנזיקין. מאחורי המשרד ייצוג בתיקי תעבורה רבים- עברות מהירות מופרזת, עברות שכרות, תאונות קטלניות וכדומה.

בתחום הפלילי ייצג המשרד בפרשיות רבות דוגמת פרשת חלוק לבן. בחום האזרחי מייצג המשרד את חברת הביטוח הראל, אישי ישיר, ביטוח חקלאי והכשרת הישוב.

למידע נוסף

עורך דין מרקו אייזנברג
עורך דין משה גולני
עורך דין אביתר גולני

מהישגי המשרד בתחום התעבורה

פסק דין גרימת מוות – עבודות שירות בלבד

עבודות שירות לנהג שגרם נזק לנפש

זיכוי נאשמת מנהיגה בשכרות

הנהגת זוכתה מאשמה של נהיגה בשכרות וזוכתה בעקבות מצב רפואי

זיכוי מעברת אי זכות קדימה

הנהג זוכה מחמת הספק מן העבירה של אי מתן זכות קדימה להולך רגל

זיכוי מעברות תנועה

זיכוי מעברת נהיגה בחוסר זהירות והתנהגות הגורמת נזק

פסק דין גרימת מוות – עבודות שירות בלבד

פסק דין עבודות שירות על גרימת נזק לרכוש ואדם