נהיגה בשכרות

בעקבות נהגים הרבים הנוהגים תחת השפעת אלכוהול, נהיגה בשכרות נחשבת לאחת העבירות החמורות ביותר. בשנים האחרונות חלה אכיפה מוגברת ואף הוחמרה הענישה. במידה ועצר אתכם שוטר בגין נהיגה בשכרות, ישנה חשיבות רבה לייעוץ עם עורכי דין נהיגה בשכרות. במסגרת מאמציה להילחם בתאונות דרכים,
המדינה משקיעה מאמצים רבים על מנת לתפוס נהגים שכורים.
לפי החוק, שוטר יכול לתפוס נהג הנראה לו שתוי ולדרוש ממנו לעבור בדיקת שכרות, גם אם אין בידו חשש כי הנהג אכן ביצע את העבירה.

נהיגה בשכרות לפי פקודת התעבורה
לפי פקודת התעבורה, 1961, שיכור הוא מי שנתפס נוהג תחת השפעת אלכוהול או סמים מסוכנים. ישנם מספר סימנים לזיהוי אדם שיכור כגון חשיבה בצורה איטית,
ריח חזק של אלכוהול, אי יכולת ללכת רצוף. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם הבדיקה הבודקת את מידת האלכוהול בדם הידועה בשם ינשוף אינה אמינה, דבר שמביא לא פעם לחשדות באדם שלא ביצע את המעשה.

עו"ד נהיגה בשכרות, אביתר גולני, הינו עורך דין מנוסה בתחום ויש ביכולתו להביא לתוצאות טובות. עורך דין נהיגה בשכרות בקיא בחוק ויודע למצוא פרצה בחוק שתאפשר להימנע מעונשים חמורים. ממבט ראשון נדמה כי לנהג הנתפס בגין נהיגה בשכרות אין מה לעשות מלבד לקבל את פסק הדין, אך לעורך דין ישנם כלים שאינם מוכרים לאדם מהיישוב להוכחת החפות ולהשגת הקלות.

משרד עורכי דין גולני-איזנברג

משרד עורכי דין גולני איזנברג הוקם בשנת 1990 ע"י עו"ד מרקו איזנברג ועו"ד משה גולני. בשנת 2014 הצטרף למשרד כשותף עורך דין אביתר גולני.

המשרד מתמחה בתחום דיני התעבורה, הדין הפלילי, דיני הביטוח והנזיקין. מאחורי המשרד ייצוג בתיקי תעבורה רבים- עברות מהירות מופרזת, עברות שכרות, תאונות קטלניות וכדומה.

בתחום הפלילי ייצג המשרד בפרשיות רבות דוגמת פרשת חלוק לבן. בחום האזרחי מייצג המשרד את חברת הביטוח הראל, אישי ישיר, ביטוח חקלאי והכשרת הישוב.

למידע נוסף

עורך דין מרקו אייזנברג
עורך דין משה גולני
עורך דין אביתר גולני

מהישגי המשרד בתחום התעבורה

פסק דין גרימת מוות – עבודות שירות בלבד

עבודות שירות לנהג שגרם נזק לנפש

זיכוי נאשמת מנהיגה בשכרות

הנהגת זוכתה מאשמה של נהיגה בשכרות וזוכתה בעקבות מצב רפואי

זיכוי מעברת אי זכות קדימה

הנהג זוכה מחמת הספק מן העבירה של אי מתן זכות קדימה להולך רגל

זיכוי מעברות תנועה

זיכוי מעברת נהיגה בחוסר זהירות והתנהגות הגורמת נזק

פסק דין גרימת מוות – עבודות שירות בלבד

פסק דין עבודות שירות על גרימת נזק לרכוש ואדם