עבירות מהירות

לפעמים קורה מקרה ובו אנחנו נוהגים במהירות מופרזת. לפעמים אנחנו עוברים על המהירות בכביש מבלי לשים לב ,אבל גם אם הלחיצה על הגז הייתה מעבר למקובל,
הדר עשוי לבוא לידי ביטוי בעונשים. לפי תקנה 54 לתקנות התעבורה, נהגים חדשים לא יכולים לנהוג במהירות המותרת במסגרת חוקי התעבורה.

העונש על עבירות מהירות

עבירות מהירות הינן עבירות תנועה חמורות אשר יכולות להסתיים בקנס ואף בכתב אישום כנגד הנהג. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט אנשים הנוהגים במהירות מופרזת שאינה תואמת את המהירות שנקבעה בתקנות התעבורה .במסגרת תפקידו קצין משטרה בדרגת מפקח רשאי לשלול את הרישיון של הנהג בגין מהירות לתקופה של 30 יום. קצין משטרה ישמע את טענותיו ויקבע האם יש לפסול את רישיונו. מדי יום נהגים רבים עוברים על החוק ונוסעים במהירות מפוזרת.
במידה והתקבלה הזמנה לדין, אז ניתן מומלץ לפנות בהקדם לשירותיו של עורך דין תעבורה. הדיון בבית דין לתעבורה יתמקד במעשים כאשר בסופו יוחלט על עונש שהשופט יראה לנכון.

אביתר גולני מתמחה בעבירות תעבורה ויש ביכולתו לגבש אסטרטגיית הגנה מיטבית אשר תביא לשיפור העונש. במידה ובמקביל להזמנה לדין נשלל רישיונכם,
עורך הדין אביתר גולני ינסה לפעול על מנת להביא לביטול הגזירה לפני ההתייצבות בבית המשפט.

אביתר גולני הינו עורך דין בעל ניסיון רב בתחום התעבורה. אמנם הליכים בתחום עשויים לקחת זמן רב, אבל בנוכחותו של עורך דין בעל ניסיון בתחום ניתן להיות בטוחים שהוא יעשה ככל שיכולתו לסייע במסגרת החוק.

משרד עורכי דין גולני-איזנברג

משרד עורכי דין גולני איזנברג הוקם בשנת 1990 ע"י עו"ד מרקו איזנברג ועו"ד משה גולני. בשנת 2014 הצטרף למשרד כשותף עורך דין אביתר גולני.

המשרד מתמחה בתחום דיני התעבורה, הדין הפלילי, דיני הביטוח והנזיקין. מאחורי המשרד ייצוג בתיקי תעבורה רבים- עברות מהירות מופרזת, עברות שכרות, תאונות קטלניות וכדומה.

בתחום הפלילי ייצג המשרד בפרשיות רבות דוגמת פרשת חלוק לבן. בחום האזרחי מייצג המשרד את חברת הביטוח הראל, אישי ישיר, ביטוח חקלאי והכשרת הישוב.

למידע נוסף

עורך דין מרקו אייזנברג
עורך דין משה גולני
עורך דין אביתר גולני

מהישגי המשרד בתחום התעבורה

פסק דין גרימת מוות – עבודות שירות בלבד

עבודות שירות לנהג שגרם נזק לנפש

זיכוי נאשמת מנהיגה בשכרות

הנהגת זוכתה מאשמה של נהיגה בשכרות וזוכתה בעקבות מצב רפואי

זיכוי מעברת אי זכות קדימה

הנהג זוכה מחמת הספק מן העבירה של אי מתן זכות קדימה להולך רגל

זיכוי מעברות תנועה

זיכוי מעברת נהיגה בחוסר זהירות והתנהגות הגורמת נזק

פסק דין גרימת מוות – עבודות שירות בלבד

פסק דין עבודות שירות על גרימת נזק לרכוש ואדם