עבירת אלימות

פגיעה בגופו של אדם נחשבת לאחת ההפרות החמורות ביותר בזכותו של אדם לחיות את חייו בצורה שלווה. שלוותו של אדם מופרת בשעה בה הוא מותקף. עבירת אלימות נמדדת בהתאם לחומרת המעשה כלומר, עבירת אלימות כגון סכסוך בין שכנים אינה דומה לעבירת אלימות חמורה  העשויה להביא לפגיעה בגוף או בנפש. לפיכך, גזר הדין מתאים לעבירה הספציפית. הסקאלה הרחבה מאפשרת לעורכי הדין מרחב משפטי בשל היכולת להמיר את העבירה לעבירה קלה יותר, זאת על בסיס הסדרי טיעון.

עומדים לפני אישום עבירות אלימות?

במידה ואתם עומדים בפני כתב אישום המייחס לכם עבירת אלימות, כדאי לפנות לשירותיו של עורך דין פלילי. עורך דין פלילי יפגין בקיאות בפרטי האירוע,ינתח את המקרה וימצא את הנתיב המשפטי הנכון. יש לזכור כי כתב האישום גורר השלכות המשפיעות על חייכם. לפיכך, אין להקל בראש. עבירת אלימות נחשבת לעבירה חמורה ביותר בשל העובדה כי היא הפכה בשנים האחרונות למכת מדינה, היות ומדובר בתופעה נפוצה ביותר. לפיכך, בתי המשפט נוקטים ביד קשה נגד הנאשמים בעבירת אלימות ומטילים עונשים חמורים על המבצעים.

משרדנו מתמחה בייצוג נאשמים וחשודים בעבירת אלימות. משרדנו מקדיש לכל אחד ואחד את כל המשאבים העומדים לרשותנו על מנת לבחון באופן מעמיק את הנסיבות כדי לגבש את אסטרטגיית ההגנה הטובה ביותר.

פנייה למשרדנו תבטיח כי תזכו להגנה הטובה ביותר שניתן לקבל, זאת בשל המומחיות הרבה.

משרד עורכי דין גולני-איזנברג

משרד עורכי דין גולני איזנברג הוקם בשנת 1990 ע"י עו"ד מרקו איזנברג ועו"ד משה גולני. בשנת 2014 הצטרף למשרד כשותף עורך דין אביתר גולני.

המשרד מתמחה בתחום דיני התעבורה, הדין הפלילי, דיני הביטוח והנזיקין. מאחורי המשרד ייצוג בתיקי תעבורה רבים- עברות מהירות מופרזת, עברות שכרות, תאונות קטלניות וכדומה.

בתחום הפלילי ייצג המשרד בפרשיות רבות דוגמת פרשת חלוק לבן. בחום האזרחי מייצג המשרד את חברת הביטוח הראל, אישי ישיר, ביטוח חקלאי והכשרת הישוב.

למידע נוסף

עורך דין מרקו אייזנברג
עורך דין משה גולני
עורך דין אביתר גולני

מהישגי המשרד בתחום פלילי

פסק דין שוד בנסיבות מחמירות – גרימת מוות עבודות שירות בלבד

הנאשם בתיק זה הואשם בשלושה אישומים של שוד בנסיבות מחמירות ושלושה אישומים על קשירת קשר לביצוע עבירה.

משפט פלילי אי הרשעה אחרי ניהול הוכחות

בתיק זה הואשם הלקוח עפ"י כתב האישום כי תקף נהג גרר של העיריה, כאשר זה בא לגרור רכבו.

זיכוי משפט פלילי

בתיק זה הואשם הלקוח עפ"י כתב האישום כי תקף נהג גרר של העיריה, כאשר זה בא לגרור רכבו. הלקוח טען …