עבירת שוחד

עבירות שוחד נחשבות לעבירות המקבלות חשיפה בתקשורת בשל העניין הרב שהן מושכות אש מכיוון הציבור. כחלק מהמלחמה של התקשורת בפשע מתפרסמות כתבות על אנשים החשודים בעבירות שוחד.

עבירות שוחד הינן עבירות המתייחסות למעילה של כספים בתוך ארגון. שוחד הינו קבלת כסף, או טובת הנאה שנועדה להשפיע על קבלת החלטות של אדם.
מעצם העובדה כי מדובר בהשפעה על קבלת החלטות של אדם מכאן ניתן להבין כי עבירות שוחד מיוחסות לאנשים המחזיקים בתפקידים חשובים.

עבירות שוחד לפי חוק העונשין

לפי חוק העונשין, שוחד הינה עבירה של עובד ציבור או עובד המועסק בתאגיד המספק שירותים לציבור. העונש בגין עבירות שוחד מגיע עד ל10 שנות מאסר או קנס. המערכת המשפטית רואה בחומרה רבה אנשים המואשמים בביצוע עבירות שוחד ומטילה עונשים כבדים, זאת במטרה לייצר הרתעה.

במידה ואתם חשודים בביצוע עבירת שוחד, כדאי לפנות לשירותיו של עורך דין פלילי. לרוב אנשים חסרי ניסיון בהתמודדות עם מצבים מסוג זה ואינם מודעים לזכויות שלהם. לפיכך, כדאי לעשות שימוש בשירותיו של עורך דין. משרדנו מתמחה בייצוג נאשמים וחשודים בעבירות שוחד. אביתר גולני הינו עורך דין בעל ניסיון רב בתחום ויש ביכולתו להביא לתוצאות טובות.
מעורבותו של עורך דין מנוסה עשויה להטות את הכף לטובתכם ולסייע לכם.

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי בנושא עבירות שוחד תוך שימת דגש על ליווי מקצועי צמוד לאורך כל ההליך,
החל מהחקירה הראשונה ועד לאורך כל הדרך.

משרד עורכי דין גולני-איזנברג

משרד עורכי דין גולני איזנברג הוקם בשנת 1990 ע"י עו"ד מרקו איזנברג ועו"ד משה גולני. בשנת 2014 הצטרף למשרד כשותף עורך דין אביתר גולני.

המשרד מתמחה בתחום דיני התעבורה, הדין הפלילי, דיני הביטוח והנזיקין. מאחורי המשרד ייצוג בתיקי תעבורה רבים- עברות מהירות מופרזת, עברות שכרות, תאונות קטלניות וכדומה.

בתחום הפלילי ייצג המשרד בפרשיות רבות דוגמת פרשת חלוק לבן. בחום האזרחי מייצג המשרד את חברת הביטוח הראל, אישי ישיר, ביטוח חקלאי והכשרת הישוב.

למידע נוסף

עורך דין מרקו אייזנברג
עורך דין משה גולני
עורך דין אביתר גולני

מהישגי המשרד בתחום פלילי

פסק דין שוד בנסיבות מחמירות – גרימת מוות עבודות שירות בלבד

הנאשם בתיק זה הואשם בשלושה אישומים של שוד בנסיבות מחמירות ושלושה אישומים על קשירת קשר לביצוע עבירה.

משפט פלילי אי הרשעה אחרי ניהול הוכחות

בתיק זה הואשם הלקוח עפ"י כתב האישום כי תקף נהג גרר של העיריה, כאשר זה בא לגרור רכבו.

זיכוי משפט פלילי

בתיק זה הואשם הלקוח עפ"י כתב האישום כי תקף נהג גרר של העיריה, כאשר זה בא לגרור רכבו. הלקוח טען …