שלילת רישיון

בתקופה בה לכל אחד יש רכב פרטי איתו הוא נוסע לעבודה, שלילת רישיון עשויה להיות גזרה לא נעימה במיוחד. שלילת רישיון נהיגה נחשב לאחד מהעונשים הכבדים על נהגים. אם הייתם רגילים להתניע ולנסוע ממקום למקום- פתאום הכניסה לאוטו לא נראית כדבר כמובן מאליו. עבור רבים שלילת הרישיון עשויה להיות שלילת החירות.
בישראל ישנם מספר גופים אשר רשאים לפסול רישיון: קצין משטרה בדרגת מפקח, בית משפט ורשות הרישוי.

ערעור על שלילת רישיון נהיגה

יחד עם זאת, ניתן לערער על החלטתם של הגופים על ידי הגשת בקשה לביטול שלילת הרישיון לבית המשפט לענייני תעבורה. עורך דין אביתר גולני הינו בעל ניסיון בתחום התעבורה וביכולתו לדעת כיצד ניתן למנוע את שלילת הרישיון או לצמצם אותה.
אביתר גולני מכיר היטב את הדקויות בחוק ויודע כיצד לייצג את לקוחותיו בצורה הטובה ביותר על מנת להביא לביטול האשמה. עורך דין אביתר גולני מתמחה בייצוג אנשים שנלקח מהם רישיון הנהיגה. עורך דין אביתר גולני בעל ניסיון רב בתחום התעבורה ומכיר לעומק את החוקים.

ישנם מקרים בהם הנאשם יוכל להמשיך ולהחזיק ברכב, כאשר מדובר בכלי רכב הנחוצים לו לשם הפרנסה כגון שליח על קטנוע או חקלאי העושה שימוש בטרקטור.
לפיכך, במקרה כזה ביכולתו למזער את העונש שייגרם בגין שלילת רישיון נהיגה.

אמנם שלילת רישיון נהיגה נראית כמו סוף העולם, אבל התייעצות עם עורך דין תעבורה עשויה לסייע.

משרד עורכי דין גולני-איזנברג

משרד עורכי דין גולני איזנברג הוקם בשנת 1990 ע"י עו"ד מרקו איזנברג ועו"ד משה גולני. בשנת 2014 הצטרף למשרד כשותף עורך דין אביתר גולני.

המשרד מתמחה בתחום דיני התעבורה, הדין הפלילי, דיני הביטוח והנזיקין. מאחורי המשרד ייצוג בתיקי תעבורה רבים- עברות מהירות מופרזת, עברות שכרות, תאונות קטלניות וכדומה.

בתחום הפלילי ייצג המשרד בפרשיות רבות דוגמת פרשת חלוק לבן. בחום האזרחי מייצג המשרד את חברת הביטוח הראל, אישי ישיר, ביטוח חקלאי והכשרת הישוב.

למידע נוסף

עורך דין מרקו אייזנברג
עורך דין משה גולני
עורך דין אביתר גולני

מהישגי המשרד בתחום התעבורה

פסק דין גרימת מוות – עבודות שירות בלבד

עבודות שירות לנהג שגרם נזק לנפש

זיכוי נאשמת מנהיגה בשכרות

הנהגת זוכתה מאשמה של נהיגה בשכרות וזוכתה בעקבות מצב רפואי

זיכוי מעברת אי זכות קדימה

הנהג זוכה מחמת הספק מן העבירה של אי מתן זכות קדימה להולך רגל

זיכוי מעברות תנועה

זיכוי מעברת נהיגה בחוסר זהירות והתנהגות הגורמת נזק

פסק דין גרימת מוות – עבודות שירות בלבד

פסק דין עבודות שירות על גרימת נזק לרכוש ואדם